Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Kaan Uğrasız
Kadifeden Kesesi - Karam - Kalenin Bedenleri ile başlayan yeni 3'lümü klasik olarak günde en az bir kez dinlediğim Ne Ne Quitte Pas - Her Aşk Bitermiş (Remix) - Parçalandım (chill-out mix) - Aşk 4'lüm takip ediyor... Hepsi hala öylesine bugüne ait ki...

kadri buğdaycı
Söylemek istediğim o kadar güzel sözler varken yazmaya kalkıyorum adeta beynim duruyor yazamıyorum. Sözlerin en güzeline layıksın ve hep kalbimizde olacaksın.

Firuze Tan
İlk klibi gördüğümüz günden beri ailece hayranınız olduk. Neşeli veya hüzünlü her şarkıyı senin sesinden seviyoruz ve hayranlıkla dinliyoruz.Her zaman bizimle ol inşallah....Bizim için hep 1 numaradasın.

Turgut Ecevit
Her bakımdan mükemmel bir sanatcısınız. İyi ki varsınız.

Mehmet AKGÜL
Bu ses nereden tanıdık geliyor... Tren garında masum bir çocuğun gözlerine takılmış gri bir sahne. O vapurların hiç bir duyguyu anlatmadan yalnızlığına dem vuran sesi. Küçükken kaybolmuş bir kız.. Küçükken kalbine hunharca gem vurulmuş o masum çocuk.. Amaç edinerek hayatta kalabilmiş bir yürek. Tüm duyguları mantıklı olmak zorunda olan kişi... İletişimi ve işbirliği yüksek ses. Dünyayı kucaklamak bu olsa gerek..

Berna Gunes
Tesekkur ederim yine ve daima . O guzel TSM albumunuzu dinliyorum ve cok zevk aldim . Butun sarkilar benim yas grubuma uyuyor . gerilere gittim , huzunlendim , eglendim , costum .... ve bir suru sey .... Iyi ki hayatimizdasiniz ... Hep de oyle kalin . Bu arada Irma ' ya da sevgiler , ozledim onu .

MLK
Her yeni yılda çok sevdiğim bir öğretmenime en son çıkan Candan Erçetin albümünü armağan ederim,ritüelim oldu resmen.Öğretmenim paketi açarken pop müzik beklediği albümde TSM parçaları görünce şaşırdı ve çok sevindi. 'Avuçlarımda hala sıcaklığın var ' şarkısını çok severmiş .Nasıl mutlu oldum anlatamam.Ben Candan seviyorum diye herkesin Candan Erçetin dinlemesini bekleyemem ya, bu kez doğru bir hediye mi bu acaba diye düşünmüştüm içten içe .Yine mahcup olmadım hamdolsun,bana eşlik etmek için zorla yanımda konsere gelen sıkılabileceğini düşündüğüm bir arkadaşımın konser sonunda heyecanla 'seneye de olacak mı bu konser?' demesindeki gibi.Şunu şöyle yaptığı, sesindeki bilmem ne için seviyoruz,öyle güzelsin böyle zarifsin vb. yorumlar yapmayacağım.Candan gibi olduğu için seviyorum kendi adıma,kendinde kendin gibi ol yeter.Yüzündeki güzelliğe değil ruhundaki baharlara hayranım, ilkbahar da sonbahar da ayrı güzel insan doğasında.9 ayın çarşambası bir araya gelmiş gibi yoğun bir dönemde işimin aralarında dertleştiğim şarkı molaları için teşekkür ederim Tatlı Serseri Kız Çocuğu ) Herkes kuğu gibi asaletli görürken benim böyle bir tanım yapmam da tuhaf oldu ama ben benim gözümle bakınca öyle görüyorum ne yapayım ,benim sevgi sözcüklerim de bunlar hem nazar değmez işte ) MUTLU,SAĞLIKLI,HUZURLU,SEVGİ DOLU YILLARA...

hatice yılmaz
Candan hanım BGM konseriniz harikaydı zaten siz tek başınıza harikasınız sizi seviyoruz.

hatice yılmaz
Candan hanım sizi çok beğeniyorum bi insana bu kadar mı yakışır herşey haraketler mimikler sizi seyretmeye ve dinlemeye doyamıyorum harika ve örnek birisiniz iyi ki varsınız.

OZAN MEMİŞ
Türkiye'nin gerek müzik gerekse kültür alanında mihenk taşlarından birisiniz ve sesiniz insana ruhen doygunluk katıyor umarım gelecek nesiller müzik dalında sizin gibi bir ustayı örnek alır.Başarılarınızın devamını diler mutlu ve sağlıklı seneler dilerim.

Sayfa: « ... 56789 - 71 »