Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
CANSU AKTAN
Anlatmaya sözcüklerin yetmediği insan...Şarkılarıyla,Atatürkçülüğüyle,milliyetçiliğiyle beni kendine hayran bırakan insan... Kimseyi bu kadar takdir etmemiştim. Kimsenin fanatik hayranı olmamıştım ama size oldum. Çok seviyorum sizi çoookk...

Halis Üner
Kadife gibi sesiniz güzelliğiniz biz dinleyenleri ve sizi sevenler var oldukça bizler de siz değereli sanatçıları dinlemekten gurur duyacağız.

Ülkü Çelik
Ben dek buraya ah dün geceki konseriniz harikaydı yine mest olduk yazmak isterdim.. Ama orada değilim hiç olamadım çünkü öğrenciyken Candan Erçetin hayranı olmak çok zor.. Ben de youtube'de açıp dinliyorum. İnşallah bir gün canlı da dinleriz be

Kenan..E
Aslında ne diyeceğimi bilmiyorum seni sana mı öveyim bendeki yerini mi söyleyeyim ya da kısaca İYİ Kİ VARSIN BİRDAHA GELMEZ dediğimiz kişiler sanatçılar var ya onlardan birisin biz evlensek ya olmaz mı (Mehmet Teoman'ın yazdıgı KADINIM sarkısı ve Rafet El Roman ın SORMA NEDEN sarkılarını ınanıyorum ki çok guzel seslendırırsın )

barbaros zincer
Merhaba Candan hanım. Selanikli bir hemşeriniz olarak balkan türklerinin şarkılarını Makedonya'dan Plovdıv delı ormana kadar ıkı ulke muzıklerını lutfen bırlestıren bır turne yapmanızı gonulden arzu edıyorum bırbırınden uzak bır o kadar yakın soydaslarımız sesınıze hasret bırakmayın umarım nıce 20 30 40 sanat dolu yıllar guzel neselı saglıklı gunler dılerım saygılarımla.

Kemal Bozkurt
Seni ilk görüp dinlediğim o günün üstünden çok uzun yıllar geçti ama sana olan hayranlığım, sana olan sevgim ve seni her görüşümde her duyduğumda bende yarattığın heyecan hiç eksilmedi. Tüm kalbimle SENİ SEVİYORUM. Bilmeni istedim.

Erol Uğur Güngör
Mevsimler bensiz kalacak Sonbahar üzülür, dosttuk İlkbahar belli etmez, eminim Diğerleriyle sadece arkadaştık Sıcak demeden, soğuk demeden... Ağaçların yapraklarını döktüğü sisli puslu havanın verdiği sıkkınlığa rağmen güne gündüze hazır olmamız her yerde kar varken, üzerimize bir garip hüzün çökmesi en derin yaraların kapanıp en derin acıların unutulduğuna bir bahar yağmuru nefesiyle bağlanıp inanmamız güneşin kavurucu ve terleten sıcaklığına rağmen sebat edip yedi vadiyi aşmaya çalışmamız da kedinin bahaneleri arasına giriyor mu? Yaşamayı hatırlatan her dizenize, cümlenize minnetle sevgili Candan Erçetin...

ÖZLEM TÜLEK
Terkediliş sözlerini keyifle dinletebilen. Komple bir güzellik timsali. İnsanı en acılı halinden bile dans ettirerek çıkarabilmek ne harika bir meziyet.Sözler ezberlenilesi, müzik dinlenilesi, vokal ahh!!

Cihan Alp
Dün geceki (28 Temmuz 2016) konser biletlerini kız arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak almıştım. Sayenizde harika bir akşam geçirdik. Konserin dört mevsim konsepti çok hoştu. Ayrıca Candan, Sitem şarkısındaki yorumla büyüledi. 2 senedir konserlere gelmediğim için kaçırmış olabilirim ancak bu defa Göksun Çavdar'ı göremedim. Ayrıca perküsyondaki saçsız abi yerine de Onur Nar vardı. Bu kardeşimizin de enerjisi çok güzeldi. Konser kesinlikle büyüleyiciydi. Keşke imkanımız olsa da daha sık bir araya gelsek.

Berna Gunes
Dun geceki Candan Ercetin konseri harikulade idi . Dort mevsimde Candan Ercetin cok guzeldi, dort mevsim Candan Ercetin ile cok daha guzeldi , dort mevsimi Candan Ercetin ile yasamak da en guzeli idi. Evet, kuslar gibi ciktik konser alanindan. Mutlu ve huzurlu bir o kadar da doygun . Bunlari yasamami sagladigi beni mutlu ettigi ve harika kisiligi ile verdigi aydinlik icin cok Tesekkur ederim Candan Ercetin ‘ e.

Sayfa: 12345 - 71 »