Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Tufan AVCI
Yıllar önce dinleyip asklar yaşadığım anılarım aklımdan geçti tekrar ... yıllar sonra bile bu tadı almamı sağladığınız için teşekkurler..

Doğancan AKMAN
Selamlar ve sonsuz saygı , sevgiler Çağdaş Türk Kadınının eşsiz tek örneği , o mükemmel ses , Atatürkçü özgür ruhunuz ile iyi ki varsınız ve hep kalmanız dileği ile bol huzurlu , sağlıklı ve müzik dolu günlerle kalın

Tekin YİĞİT
Türk sanat müziği bağlamındaki şarkılarınızla adeta bizleri büyülediniz. Türk müziğinin yorumlanmasında gerekli olan müziğe has disiplin ve titizliğiniz baştan başa ayrı bir övünç kaynağı. Teşekkürler Candan hanım iyi ki varsınız.

ferit malkara
Ömür boyu dinlenecek nadir sanatçılardan olan Candan Erçetin'e müzik dünyasına şu ana kadar yapmış olduğu tüm katkılardan dolayı sonsuz teşekkürler.

Berna Gunes
Dün geceki konser sonrası teşekkür etme zamanıdır. Farklı bir konsept ve farklı şarkılar ile yine muhteşemdi. Ama Candan Erçetin bizi eve mutlu göndermek istemesine karşın mutluluktan ziyade düşünceler beynimizde oynaşırken ayrıldık konser alanından. Düşünceli ama memnun, haz almış, dingin ve uzun ince yolda yürümek için bir o kadar da güçlü. Çok teşekkür ederim Candan Erçetin, her defa değişik duygular ile bizimle paylaştığınız harika şarkılarınız için.

Murat Tombul
Dünyanın en özel sanatçısı Sayın Candan Erçetine selam ve saygılarımı gönderiyorum...

görkem fidancı
Bu mesaj Candan hanım'a gidiyor mu bilmiyorum ama kendisini çokk seviyorum. En değerli sanatçılardan belki de en değerlisi benim gözümde. 24 eylül İzmir konseri'nde Kardeşler Türkü ile çıkıyormuşsunuz ama ben 2. kategoriden bilet aldım ki sırf Candan Hanım'ın "Kendine İyi Bak deme" şarksını dinlemek için. Hayatımda ilk defa Candan Erçetin canlı dinleme fırsatım olacak. Bütün görüşmelerimi iptal ettim sırf dinlemek için Lütfen ama lütfen Candan hanım "Kendine İyi bak deme" şarksını çalarsanız çok müteşekkir olurum. Saygılarımla.

Halil
Candan Hanim şarkilar super hele o ka izledikçe ruhum huzur icinde iyi ki varsiniz.

zafer bozbeyoğlu
Biraz önce ,sandalyede arkası dönük oturan bir kadının şarkısnı dinledim. Klibi ilk izlediğim an geldi aklıma, saçıma bir avuç dolusu jöle sürdüğüm ve aklımın bu sebeple hava almadığı dönemlerdi. Hep aşıktım çünkü şarkılarınız vardı.Bir de çocuktum tabi, şarkılar boşa gitmesin diye mecbur aşık oluyordunuz. Şimdi saçlarım yok jöleden olsa gerek, aslında çok şey yok ama siz varsınız. Sizi ne zaman dinlesem çocukluğuma gidiyorum. saolun saygılar belki okursunuz.

cihan kuşhan
..sen ömür boyu öyle gülsen, ben ömür boyu böyle severim seni..<3

Sayfa: 1234 - 71 »