Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Gani Orbay GÜLÖREN
yeni yılda yeni şarkılar yeni albümler çıkarmanız dileğiyle.. mutlu yıllar )

Torqueman
Tanıdığım en başarılı bayan sanatçının varlığıyla yaşantımıza kattığı renkleri ve mutluluğu, tüm insanlarla paylaşmak dileği ile... En derin hayranlık, saygı ve sevgilerle.

NİLGÜN AKDAĞ
Yeni yılda o güzel gülüşünüz ve sesinizle hep yanımızda olmanızı dilerim.Şarkılarınız beni benden alıp gidiyor.İiyi ki varsınız.

emine yiğit
Hayatınızda başarılar dilerim sizin zeytinyağlı şarkınıza bayılıyorum....

Nurcan YILDIZ
herşeyiyle mükemmel bir insan, mükemmel bir sanatçı :) şarkılarınız hiç bitmesin.. Allah size uzun ömürler versin inşallah

ferhat yorgun
Her şarkınızda ayrı bir duygu ve ayrı bir hüzün var.Bu duyguları çok fazla hisseden bir hayranınız olarak sizleri tebrik , sesinizi takdir ediyorum. Slow parçalarınızı daha çok beğeniyorum , hareketli şarkıları çok fazla tercih etmemenizi rica ederim.

Hakan Urlu
Sizi dinlerken müzikten öylesine zevk alıyorum kı kulaklıklarımı hiç çıkarmak gelmiyo içimden.Radyoda herhangi bir şarkınız çalınca mekan ayırtmaksızın eşlik ediyorum. Usturuplu yaşam tarzınız sadece sanatınızla ön planda olmanız benim size daha büyük bi hayranlıkla bağlanmama neden oluyo. İnşallah bi gün sizi canlı dinlemek de nasip olucak.Sizi çok seviyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum...:)

Sayfa: « ... 697071