Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Behruz Bakuden
Candan Hanim dogum gununuz kutlu olsun.nice senelere.sizi 16 yildir izliyorum ama doymuyorum.

Özlem
Öncelikle beni sizin hayranınız yapan mükemmel insana çok teşekkür ediyorum. Kendisi sizin katıldığınız programları kaçırmaz izler, sizin hangi programda ne giydiğinize kadar dikkat ve takip eder. Sizin konserlerinize elinden geldiğince katılmaya çalışır ve katılır. Kısacası o sizin çok koyu hayranınız. Bende şimdi öyle oldum. Ben eskiden de sizin şarkılarınızı dinlerdim ama bu kadar sık dinleyip, takip etmezdim. Sizin sahnedeki kendinizden emin duruşunuz,şarkı söylerken kendinizi kaybedişiniz, kolunuzdan çıkarmadığınız bilekliğiniz, en çokta sahnede ayakkabılarınız çıkarışınıza bayılıyorum. Yeni albüm ve TRT'deki "CANDAN ERÇETİN'LE BERABER VE SOLO ŞARKILAR" gibi bir program istiyoruz. Sizi dinlemekten zevk alıp, başarılarınızı çok takdir ediyoruz.

deniz demir
Ben de sizin gibi köy enstitülü bir babanın evladıyım selamlar yüzünüzden gülücük eksik olmasın.

Gökhan KALDIRIM
Eğitimli, donanımlı ve realist bir hanımefendi olan Candan Erçetin'e iyi ki varsınız, yazmak istedim.

Emre Gülperçin
Yeni albüm ne zaman çıkacak ve İzmir'e ne zaman geleceksiniz?

Me Hilal Erbulgu
Lütfen Bursa'ya da uğrayıp konser verin. Sizi çok seviyorum.

Doğu Ekinci
Tüm doğrularınızla, güzel bakışınızla, insanlığınızla... Sizi tanımadan seviyoruz, ama biliyoruz ki siz de bizleri seviyorsunuz. Sağlıklı, mutlu günler diliyorum.

Oğuz Peköz
Sizi çoookkk seviyorumm.Sİzden bir imzalı resim gibi bir şey alanilme imkanım var mıı!! lütfennnn benim için çok önemli

Sevilay Demir
Yeni albüm ne zaman ne zaman ne zaman ama ya (

mizgin toğay
İki yıldır Adana'dayım.. İki yıldır gelmenizi bekliyorum ama nerde.. Gören sanacak kanlınız orda yaşıyor.. Ne alıp veremediğiniz var Adana'da ki gelmediniz bir türlü.. Her gün konser takvimine bakmaktan yorulduk , hep bi umut biye baktım ama sonuç hep hüsran. sizi halk sanatçısı olarak bilirken ve öyle bağrımıza basarken siz istanbul dışına çıkmadınız. size sitem ediyorum artık.. yeter yahuu

Sayfa: « ... 6768697071