Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Berna Gunes
Candan'im benim yaaaaaaaaaaaaaa.... Bir suru seyler dinlerken birden karsima "Kirik Kalpler Duragi" cikti ve ben yine mest oldum sana . Bundan guzelini, iyisini yapan ve yorumlayan var mi bu dunyada. Sen bir tanesin ne kadar seni yakinen bir turlu tanima olanagim olmasa da sanki cok iyi anliyorum.

ozzie ener
Candan abla sizi Australia Sydney'e bekliyoruz lutfen gelinnnnnnnnnn

Pınar
Mersin'e ya da Adana'ya gelmenizi çok istiyoruz. Dört gözle bekliyoruz yeni albümünüzle buluşmayı.. Lütfen en kısa zamanda..

Nihat Subak
Bugun acibadem akasya konserinizi izledik annemle beraber,her bakimdan mukemmeldi,size bir kez daha hayran olduk.iyiki varsiniz.

oğuz boydak
Gözleriniz gibi ışıltılı,umutlarınız gibi temiz bir ömür geçirmeniz dileğiyle... Doğum gününüz kutlu olsun saygı değer insan

Merve Coşkun
Kalbi ve görüntüsü melek olan insan,iyiki doğdun ♥♥Kalan tüm yaşamın boyunca tüm hayallerin gerçek olsun.Her geçen gün sana sağlık,mutluluk ve huzur getirsin )

mlha vrgn
Bilmiyorum neden 12 yaşlarında candan erçetin dinlemeye başladığımı,sonra anladım ki ruhum bir tek bu güzel seste huzur buluyor.

Kaan Uğrasız
Kadifeden Kesesi - Karam - Kalenin Bedenleri ile başlayan yeni 3'lümü klasik olarak günde en az bir kez dinlediğim Ne Ne Quitte Pas - Her Aşk Bitermiş (Remix) - Parçalandım (chill-out mix) - Aşk 4'lüm takip ediyor... Hepsi hala öylesine bugüne ait ki...

kadri buğdaycı
Söylemek istediğim o kadar güzel sözler varken yazmaya kalkıyorum adeta beynim duruyor yazamıyorum. Sözlerin en güzeline layıksın ve hep kalbimizde olacaksın.

Firuze Tan
İlk klibi gördüğümüz günden beri ailece hayranınız olduk. Neşeli veya hüzünlü her şarkıyı senin sesinden seviyoruz ve hayranlıkla dinliyoruz.Her zaman bizimle ol inşallah....Bizim için hep 1 numaradasın.

Sayfa: « ... 45678 - 71 »